rok założenia 1926    

 

motto: "My nie mówimy o wychowaniu, my naprawdę wychowujemy"

 

 .: aktualności

tutaj znajdziesz sprawozdania

ze wszystkich tegorocznych imprez

 

 

 

 

 .: informator

- samorząd uczn.

- biblioteka

- wymiana młodzieży

- dyrekcja

- nauczyciele

- artykuły

- plan lekcji

 .: rekrutacja

- wiadomości ogólne

- regulamin przyjęć

- pomiar przy     naborze do klasy sportowej

- W-F w szkole

- program autorski W-F

 

 

 .: archiwum

- rok 2001/2002

- rok 2002/2003

- rok 2003/2004

- rok 2004/2005

- rok 2005/2006

 
 .: jubileusz X-lecia hali sportowej

 

            Dnia 25 listopada 2005r. minęło 10 lat od uroczystego poświęcenia i otwarcia szkolnej hali sportowej im Jana Pawła II.

Rocznica ta została uczczona w typowo sportowy i rozrywkowy sposób.

W środę 23 listopada zorganizowano dyskotekę szkolną. Czwartek 24 listopada przeznaczono na międzyklasowe rozgrywki sportowe. Odbyły się turnieje piłki nożnej i tenisa stołowego chłopców i dziewcząt oraz konkurs w wyciskaniu sztangi, w którym wyłoniono najsilniejszych uczniów szkoły.

            W imprezach sportowych wzięło udział około 250 uczniów naszej szkoły.

W dniu 25 listopada o godz. 12.00. na hali sportowej zebrała się cała młodzież szkolna, nauczyciele i pracownicy. Honorowym gościem spotkania była pani dyrektor Maria Jeziorska.

Dyrektor szkoły Rafał Rapacz uroczyście podziękował pani Marii Jeziorskiej za jej trud i poświecenie, dzięki któremu powstała hala sportowa. Następnie nagrodzono zwycięzców zakończonych rozgrywek sportowych i rozpoczął się mecz siatkówki pomiędzy reprezentacjami Nauczycieli i Uczniów naszej Szkoły. Mecz przebiegał w atmosferze wspólnej zabawy – atrakcyjne stroje nauczycieli wzbudziły ogólny podziw i radość.

 W drużynie pedagogów pojawili się – Pan Dyrektor w marynarce, krawacie i spodenkach sportowych, z francuskim beretem na głowie, prof. J. Jeziorski przebrany za Zorro był „czarnym koniem” zawodów, zamiast prof. Piotra Kłody pojawiła się atrakcyjna blondynka „Piotrusia” w pięknej sukience, był również zawodnik piłki plażowej czyli

prof. S. Stankiewicz a najnowszym nabytkiem drużyny był gość z afrykańskiego kraju czyli prof. M . Kowalczyk. Drużynę wdzięcznie uzupełniły panie profesor w narodowych strojach (polskie złotka) czyli J.Łabedzka, J Kania i M Rapacz.

Mecz  rozgrywano o puchar pani dyrektor Marii Jeziorskiej i po zaciętym boju, jak łatwo się domyślić, wygrali nauczyciele. Atmosferę meczu podgrzewały nasze szkolne cheerleaderki, w skład których weszli również najprzystojniejsi uczniowie – mężczyźni.

            W przerwie meczu odbył się Turniej Wiedzy O Hali Sportowej i Nauczycielach Wychowania Fizycznego, w czasie którego drużyna nauczycieli i uczniów odpowiadała na bardzo ciekawe i podchwytliwe pytania. Większą wiedzą tym razem wykazali się uczniowie. Rozstrzygnięto również bardzo poważny turniej ogólnoszkolny, losując 10 nagród na dziesięciolecie hali.

            Święto hali stało się okazją do wspólnej, sympatycznej i wesołej zabawy i rywalizacji nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

 

 

Magdalena Rapacz    

 

 

 

     
     
     
     

 

 
 .: historia szkoły

- rys historyczny

- patron

- pieśń szkoły

- statut szkoły

- galeria

 


 .: koła i organizacje

- harcerstwo

- koło turystyczne

- koło teatralne

- koło LOP

- klub europejski

- chór Bel Canto

 


 .: strony klasowe

- klasy pierwsze

- klasy drugie

- klasy trzecie
- absolwenci

 
projekt i aktualizacja: marcin sutor 2002-2006